Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konečné výsledky TWRC 2016

16. 11. 2016

Třída Trabant - divize A1

1. Jan Votava - Zdeněk Votava V&Z Motorsport TRS Team 43
2. Vlastimil Knapp V&Z Motorsport TRS Team 22
3. Stanislav Pelc - Pavel Chlustina   16
4. Jiří Knapp V&Z Motorsport TRS Team 13
5.-7. Stanislav Jelínek jun.   12
5.-7. Libor Jelínek - Radek Smáha V&Z Motorsport TRS Team 12
5.-7. Veronika Kotková - Jan Cimr KRT - Krtek Racing Team 12

 

Třída Trabant - divize A2

1. Jiří Formánek - Jiří Melich Team 62 58
2. Richard Kříž - Daniel Kabourek JRT 49
3. Radek Zajíc - Josef Čermín V&Z Motorsport TRS Team 45
4. Jaromír Zajíc - Marek Machulda V&Z Motorsport TRS Team 42
5 Michal Kotek - Daniel Bartoš KRT - Krtek Racing Team 40
6. Jiří Knapp - Vlastmil Knapp V&Z Motorsport TRS Team 32
7. Ivan Rejmon - Jiří Polák Auto Rejmon Team 31
8. Tomáš Hausdorf - Milan Tomišin SKK Racing 25
9. Jiří Bučko - Luboš Rychtář BRS Motorsport 22
10. Karel Převrátil - Zdeněk Kůs RKHA Motorsport 18
11. Rudolf Chlad - Jiří Kolovrátek   17
12. Jiří Webinger Historic Team Slaný 12
13. Vladimír Beránek Trabi Sport Český Krumlov 11
14. Herbert Riegl - Patrik Riegl   9
15. Michal Tiller SKK Racing 6

 

Třída Wartburg a ostatní do 850 ccm

1. Stanislav Bláha - Bohuslav Řihout Waran Rallye Team 24
2. Jiří Formánek - Jiří Melich Team 62 0

 

Třída Classic

1. Jiří Mikulka - Karel Vodochodský    39
2. Jan Poupě - David Filip   27
3. Ota Gernát - Ladislav Svoboda   22
4. Stanislav Pelc - Pavel Chlustina   18
5. Rudolf Chlad - Jiří Kolovrátek   14
6. Jiří Polák - Polák   12
7. Aleš Hodouš - Pavel Šlemín   12
8. Miroslav Poláček - Zuzana Poláčková   12
9. Karel Vodochodský - Zuzana Bradová   12
10. Oldřich Jurka - Hynek Středa   11
11. Hlavatý - Hlavatý   10
12. Tomáš Kos - Lenka Hazdrová   10
13. Danny Mikulka - Václav Jahoda   10
14. Ivan Rejmon - Jiří Polák Auto Rejmon Team 8
15. Herbert Riegl - Vodička   6

 

Kategorie SENIOR

1. Jiří Knapp V&Z Motorsport TRS Team 37
2. Jiří Formánek - Jíří Melich Team 62 29
3. Stanislav Pelc   28
4. Rudolf Chlad - Jiří Kolovrátek   26,5
5. Ivan Rejmon - Jiří Polák Auto Rejmon Team 20,5
6. Jiří Bučko - Luboš Rychtář BRS Motorsport 12,5
7. Aleš Hodouš - Pavel Šlemín   12
8. Oldřich Jurka - Hynek Středa   11
9. Karel Převrátil - Zdeněk Kůs  RKHA Motorsport 10
10. Norbert Riegl - Vodička / Riegl   8
11. Jiří Webinger Historic Team Slaný 6
12. Jiří Polák   6

 

Kategorie JUNIOR

1. Stanislav Jelínek jun.                                  18