Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konečné výsledky TWRC 2017

4. 12. 2017

Třída Trabant - divize A1

1. Vlastimil Knapp V&Z Motorsport TRS Team 52
2. Jiří Knapp V&Z Motorsport TRS Team 42
3. Jan Votava V&Z Motorsport TRS Team 40
4. Adéla Hajná THK Motorsport 24
5. Stanislav Jelínek jun.   21
6. Stanislav Jelínek   20
7. Milan Oberreiter   14
8. Jiří Teska THK Motorsport 9

 

Třída Trabant - divize A2

1. Jiří Knapp - Vlastimil Knapp V&Z Motorsport TRS Team 53
2. Richard Kříž - Daniel Kabourek JRT 45,5
3. Jaromír Zajíc - Marek Machulda V&Z Motorsport TRS Team 44,5
4. Radek Zajíc - Josef Čermín V&Z Motorsport TRS Team 29
5. Karel Převrátil - Zdeněk Kůs RKHA Motorsport 26
6.-7. Tomáš Hausdorf - Anna Behenská SKK Racing 22
6.-7. Jiří Dohnal - Luboš Brabec   22
8. Michal Kotek - Daniel Bartoš KRT Racing Team 18
9. Jiří Bučko - Luboš Rychtár BRS Racing 16
10.-11. Jiří Webinger Webi Trabi Team 12
10.-11. Ivan Rejmon - Jiří Polák Auto Rejmon 12
12.-13. Jan Votava - Václav Behenský V&Z Motorsport TRS Team 10
12.-13. Herbert Riegl - Jan Bartůněk   10
14. Jiří Formánek - Jiří Melich Team 62 0

 

Třída Wartburg a ostatní do 850 ccm

1. Stanislav Bláha - Jakub Glogar Waran Rally Team 12
2. Jiří Formánek - Jiří Melich Team 62 10

 

Třída Klassik

1. Jiří Milkulka - Karel Vodochodský   39
2.-3. Jaromír Hlavatý Jaromír Hlavatý ml.   24
2.-3. Stanislav Pelc - Pavel Chlustina   24
4. Ota Gernát - Ladislav Svoboda   19
5. Ivan Rejmon - Jiří Polák Auto Rejmon Team 17
6.-8. Jiří Webinger - Václav Civín Webi Trabi Team 12
6.-8. Oldrich Jurka - Hynek Středa   12
6.-8. Miroslav Poláček - Zuzana Poláčková   12
9.-11. Otto Kuhn - Hana Chaloupková   10
9.-11. Dany Mikulka - Michaela Anežka Válková   10
9.-11. Karel Vodochodský - Zuzana Bradová Carula Racing Team 10
12. Jiří Polák - Jiří Polák ml.   9
13. Rudolf Chlad - Jiří Kolovrátek   8

 

Kategorie JUNIOR

1. Adéla Hajná THK Motorsport 21
2. Stanislav Jelínek ml.   18

 

Kategorie SENIOR

1. Jiří Knapp V&Z Motorsport TRS Team 48
2. Jiří Mikulka   21
3. Jiří Webinger Webi Trabi Team 19
4. Ivan Rejmon - Jiří Polák   13,5
5.-6. Stanislav Pelc   12
5.-6. Jaromír Hlavatý   12
7. Milan Oberreiter   10
8. Karel Převrátil - Zdeněk Kůs   9,5
9. Oldřich Jurka - Hynek Středa   7
10.-11. Jiří Formánek - Jiří Melich   6
10.-11. Herbert Riegl - Jan Bartůněk   6
12.-13. Otto Kuhn   5
12.-13. Jiří Bučko - Luboš Rychtár   5
14. Rudolf Chlad Jiří Kolovrátek   4,5